نسل جدید چرخ دستی فروشگاهی Polytrolly

این شرکت با سابقه 30 ساله در ساخت قطعات پلاستیکی ، اکنون به تکنولوژی تولید ترولی های پلاستیکی با مقاومت و ظرافت مثال زدنی دست پیدا کرده است.
مطمئن – ابعاد بهینه – قیمت رقابتی – نظافت آسان – راحت و آسوده
Polytrolly محصولی متمایز در ظاهر و رنگ می باشد. طراحی منحصر بفرد آن مدرن ، شیک ، نوآورانه و زیباست. رنگ این ترولی ها به نوعی برند تجاری ماست.

 

 

ظرفیت

در مقایسه با ترولی های دیگر ، ترولی های ما فضای مفید بیشتری دارند در حالیکه در موارد ترولی های مشابه ، ابعاد خارجی یکسان است . این ترولی ها دارای سطوح مقاوم تاشو در خارج آنها برای قرارگیری آیتمهای حجیم مانند بطری آب ، دستمال کاغذی بزرگ و ... می باشند. در قسمت جلوی سبد ، فضای جداشده مخصوص برای محصولات آسیب پذیر مانند ظرف ماست ، بسته تخم مرغ و ... می باشد.

ظرافت

شکل سبد و دیگـر قسمتهای تـرولی به گـونه ای طراحی شده است که نظافت آنها را بسیار تسهیل می نماید. این مزیت همچینین به لطف استفاده از پلاستیک شفاف و رنگ مناسب شاسی ترولی می باشد.

 

اطمینان و امنیت

استفاده از متـریالها و چرخهای تـولید شده تـوسط گروه پیشتاز "Tent" ، دوام و مقـاومت تـرولی هـا ، امنیت مکانیکی ، قدرت مانـور و ظاهـر شیک آنها را تضمین مینماید. حتی در شرایط دمایی بسیار متغیر ، تمامی مشخصات مکانیکی کارایی خود را خواهند داشت. به لطف گوشه های خم دار در ترولی ، امکان جذب ضربه توسط بدنه ترولی بسیار بالاست. طراحی ترولی برای قرارگیری یک کودک در آن بهینه است. تستهای بسیاری برای آزمایش تحمل وزن و ضربه پذیری این محصول صورت گرفته است.

ترولی های ما به دلخواه مشتری در تمامی رنگها موجود هستند.روی دسته ترولی فضایی برای درج اطلاعات مشتری وجود دارد ( لوگو ، نام شرکت و ... ). ساختار ترولی ها به گونه است که امکان الحاق هر گونه وسیله تبلیغاتی به بدنه آنرا میسر می سازد. امکان نصب سنسور RFDI روی دستگیره ترولی وجود دارد. در سری جدید ترولی های هیبریدی POLYTROLLY سبد پلاستیکی به زیبایی به شاسی فلزی متصل شده است. این محصول برای آن دسته مشتریانی طراحی شده است که علاقه مند به ظاهر دستگیره سنتی روی ترولی و شاسی فلزی آن می باشند. با این طراحی هارمونی میان ساختار پلاستیکی و شاسی فلزی حفظ می شود.